Astra Sedan
Zatražite ponudu
Zatražite ponudu

Аstra Sedan Enjoy.

Барате елегантна лимузина која има сѐ: врвен дизајн и перформанси, супериорен квалитет и безбедност, исклучителна опрема и багажен простор од 460 литри, тогаш Astra седан е вистинскиот избор.

Оpel Аstra Sedan Enjoy 1.6 115KС бензин, со фантастичен пакет на опрема:

 • 1.6 бензински мотор со 115КС
 • 4 врати
 • Клима уред
 • ABS и ESP
 • Централно заклучување со далечинско управување
 • Ретровизори со електрично прилагодување и греење
 • Електрика на прозори напред и позади
 • Радио CD 400 Plus
 • 6 воздушни перничиња
 • Команди на управувач за радио уред и телефон
 • Темпомат
 • Резервно тркало со помали димензии

 

за неверојатни 12.800 €

и Оpel Аstra Sedan Enjoy 1.6 110KС, дизел за неверојатни 15.310 €

 

Прикажаниот изглед на автомобилот е само за илустрација и не се однесува на оваа промоција.

Opel Southeast Europe LLC и авторизираните дилери го задржуваат правото на измена или повлекување на понудата во било кое време и без предходна најава. За повеќе информации контактирајте ги авторизираните Opel дилери.