Вистинско време за Astra Седан

ВИСТИНСКО ВРЕМЕ ЗА ASTRA СЕДАН.

Искористете ја неповторливата можност да возите автомобил со врвен германски квалитет, веднаш достапен по атрактивна цена.

 

1.4T бензински мотор, 160 КС

Исклучителна опрема:

 

  • Металик боја
  • 17” алуминиумски фелни
  • Наслон за рака на возачот
  • Предни светла за магла
  • Аларм
  • Bluetooth & InteiLink конекција со паметен телефон

 

Количините се ограничени, брза испорака.

 

Посетете ги овластените Opel салони и изберете го нашиот најпосакуван семеен автомобил кој покрај уникатната понуда нуди и супериорен квалитет и безбедност, елегантна надворешност, комформна внатрешност како и одлична практичност и удобност. Пријавете се за тест возење и уверете се. Побрзајте, Ве очекуваме во салоните на Opel!

ПОБАРАЈТЕ ПОНУДА КОНТАКТ