Инфозабава

OPEL ИНФОЗАБАВА.

ТЕХНОЛОГИЈА ВО АВТОМОБИЛОТ КОЈА ГО ПОДОБРУВА ВАШЕТО ВОЗЕЊЕ.

Opel нуди одличен избор на извонредна забава и технологии за навигација за во автомобилот, вклучувајќи го и IntelliLink, за подобрување на секое патување. Дозволете им на поврзаните звучни системи да ве релаксираат или возбудат додека навигацијата ве води до вашата дестинација. Безбедно, благодарение на хендзфри функциите. Користете го овој дел за да ја откриете целосната понуда - и она што ви е на располагање за моделот за кој сте заинтересирани.

ПАТНИЧКИ ВОЗИЛА.

Astra K хечбек
Astra K Sports Tourer
Astra J седан
Cascada
Combo Life
Corsa E
Crossland X
Grandland X
GTC
Insignia Grand Sport
Insignia Sports Tourer
Insignia Country Tourer
MOKKA X
Vivaro Combi
Zafira

КОМЕРЦИЈАЛНИ ВОЗИЛА.

Combo Cargo
Vivaro
Movano

ПРЕВОДНИ МОДЕЛИ.

Antara
Astra J
Combo
Meriva
Insignia
Mokka
Zafira Tourer