Skip To Content
Дома

НОВАТА OPEL CORSA

Дали навистина изгледа толку добро? 

16.990€ (1.049.982 ден)

НОВАТА OPEL CORSA

Дали навистина изгледа толку добро?

16.990€  (1.049.982 ден)

Запознајте го семејството Opel

Новата Corsa
Новата Corsa Electric
Combo Life
Combo-e Life
Mokka
Mokka-e
Movano
Новиот Movano-e
Combo Cargo
Vivaro
Vivaro-e
Zafira-e Life
Grandland
Grandland Plug-in Hybrid
Grandland GSe
Astra
Новата Astra Sports Tourer
Astra Plug-in Hybrid
Astra GSe
Новата Astra Sports Tourer Plug-in Hybrid
Новата Astra Electric

Astra “Edition“ 110hp
од 199€* месечно

“Edition“ ниво на опременост и

турбо бензински мотор со 110hp  //  од 21.900€*

Не пропуштајте
Новата Opel Corsa

Со ултрасонични сензори за помош при паркирање наназад.

ECO LED предни светла со интегрирани LED дневни светла.

Автоматско вклучување на брисачи и светла (т.н. ""visibility"" пакет).

Opel комерцијални возила
Германски алатки кои го придвижуваат Вашиот бизнис
Нашата гама на комерцијални возила, понудува возила во најразлични верзии и големини со можност за нивна модификација/доработка кај доверливи и сертифицирани добавувачи. Кај нас ќе пронајдете возило соодветно за Вашите бизнис потреби и возниот парк. Ве очекуваме.