Дома

COVID-19: ВАЖНА ИНФОРМАЦИЈА.

Како што можете и да претпоставите, ситуацијата околу Корона вирусот (Covid-19) има големо влијание и врз нашето работење. За да го зачуваме здравјето на нашите клиенти и вработени, мораме да преземеме одредени мерки. Затоа ве информираме дека постои можност некои од нашите продажни салони и сервисни центри во следниот период да работат со скратено работно време или воопшто да не работат. За информации за работното време, ве молиме да ги посетите веб-страните на авторизираните Opel партнери.

Се извинуваме за евентуалните непријатности, но ве уверуваме дека нашите онлајн услуги се и понатаму во функција и не се засегнати.

Ви благодариме за разбирањето!

НОВАТА OPEL MOKKA.

ПОМАЛКУ НОРМАЛНО. ПОВЕЌЕ MOKKA.

НОВИОТ OPEL CROSSLAND.

УБАВИНАТА И ХРАБРОСТА ОДАТ ЗАЕДНО.

 

15.290€* МОТОР: 1.2 БЕНЗИН / 83 КС “EDITION” НИВО НА ОПРЕМЕНОСТ.

*цена во денари 944.922 ден.

ГОЛЕМА ЗАШТЕДА – СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ ЗА ВОЗИЛА ОД ЛАГЕР!

Opel Astra – Повозбудлива од било кога!

НОВАТА MOKKA-E.

Чиста. Храбра. Електрична. Откријте сосема нова ера во германскиот дизајн и технологија сега.

ВАШЕТО ВОЗИЛО Е БЕЗБЕДНО КАЈ НАС.

ЗОШТО ДА ЧЕКАШ?

Побарај понуда онлајн, безбедно и сигурно.

БЕЗБЕДНО И БРЗО
  •  Безбедни од COVID. Информацијата Ви пристигнува дома.
  • За возила на лагер, испорака веднаш.

 

 

 
ТРИ (3) ЕДНОСТАВНИ ЧЕКОРИ 
  • Изберете возило
  • Пополнете ја формата за контакт
  • Вашиот дилер ќе Ве контактира и ќе Ви достави понуда во најбрзо време

 

 

 

 

ЗАПОЗНАЈТЕ ГО СЕМЕЈСТВОТО OPEL

АКТУЕЛНИ ПОНУДИ.

ГЕРМАНСКИ АЛАТКИ ШТО ГО ПРИДВИЖУВААТ ВАШИОТ БИЗНИС.

Логистика, транспорт, дистрибуција?

COMBO CARGO.

Во салоните на Опел.

VIVARO.

Завршете ја работата ефикасно, и toa со ефикасност на професионалец.

ОТКРИЈТЕ ПОВЕЌЕ