Понуди на возила и промоции

НОВИ ПОНУДИ НА OPEL ВОЗИЛА.

Одлични понуди за одлични автомобили.

 

Погледнете ги најновите понуди на автомобили. Најдете полесен начин да го купите вашиот Opel, заштедете пари и дознајте повеќе за специјалните понуди и промоции.

ГОЛЕМА ЗАШТЕДА – СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ ЗА ВОЗИЛА ОД ЛАГЕР!
Opel Astra – Повозбудлива од било кога! 
ДОЗНАЈТЕ ПОВЕЌЕ
OPEL CORSA
Откријте ја Opel Corsa – Германскиот градски автомобил подготвен за иднината, комбинација на забава при секојдневното возење и возбудлива технологија од големите автомобили. 
ДОЗНАЈТЕ ПОВЕЌЕ
КОЈ Е ВАШИОТ ОМИЛЕН ГЕРМАНЕЦ?
Доколку сте љубител на грандиозноста, авантурата и возбудата сега е вистинскиот момент кој го очекувавте. 
ДОЗНАЈТЕ ПОВЕЌЕ
ВИСТИНСКО ВРЕМЕ ЗА ASTRA СЕДАН
Искористете ја неповторливата можност да возите автомобил со врвен германски квалитет, веднаш достапен по атрактивна цена. 
ДОЗНАЈТЕ ПОВЕЌЕ
INSIGNIA INNOVATION ДИЗЕЛ СО ОСУМСТЕПЕН АВТОМАТСКИ МЕНУВАЧ
Opel Insignia - Германска технологија за секој од нас. 
ДОЗНАЈТЕ ПОВЕЌЕ
MОЈОТ OPEL!
Во myOpel ќе најдете персонализирани понуди и попусти, направени специјално за вас и вашиот Opel. Придружете се на Оригиналните услуги на Opel и регистрирајте се сега. 
ДОЗНАЈТЕ ПОВЕЌЕ
OPEL КОМЕРЦИЈАЛНИ ВОЗИЛА.
Opel има широк спектар на практични комбиња. Што и да одберете, ќе добиете возило по Ваша мера на еден од најиновативните и најсигурни, меѓународни производители на комерцијални возила. Movano, Vivaro, Combo или Corsa van. 
ДОЗНАЈТЕ ПОВЕЌЕ

НАЈДЕТЕ ГО ВАШИОТ OPEL ДИЛЕР